Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIDANMI TUR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 15568280 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/514/2003
EUIDROONRC.J15/514/2003
Data înființării07.07.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Cpt. Pantea Ion nr. 11 Bis, Moreni, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
74.039
Profit (Lei)
1.316
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74.039 | 1.316 | 110 | 157.420 | 330.374 | 12.279 | 185.233 | 1 |
| 2023 | 61.970 | 27.830 | 2.319 | 233.251 | 404.702 | 12.466 | 183.917 | 1 |
| 2022 | 27.218 | 0 | 0 | 255.541 | 413.152 | -1.524 | 156.087 | 1 |
| 2021 | 27.074 | 1.859 | 155 | 264.670 | 408.009 | 38.827 | 182.166 | 0 |
| 2020 | 16.342 | 0 | 0 | 286.751 | 416.793 | 50.265 | 180.307 | 1 |
| 2019 | 146.107 | 18.518 | 1.543 | 258.122 | 425.566 | 42.881 | 210.325 | 4 |
| 2018 | 104.247 | 12.647 | 1.054 | 246.227 | 430.870 | 7.164 | 191.807 | 2 |
| 2017 | 141.871 | 13.728 | 1.144 | 253.456 | 418.624 | 12.394 | 179.160 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.71%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
0.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.71%
Profit net per salariat
1.316 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.78% | 44.91% | 0% | 6.87% | 0% | 12.67% | 12.13% | 9.68% |
| Marjă profit brut | 5.23% | 45.91% | 0% | 9.87% | 0% | 13.68% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.71% | 15.13% | 0% | 1.02% | 0% | 8.8% | 6.59% | 7.66% |
| Profit net per salariat | 1.316 Lei | 27.830 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 4.630 Lei | 6.324 Lei | 6.864 Lei |
Viteza rotație active
0.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
32.72 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.22 | 0.15 | 0.07 | 0.06 | 0.03 | 0.31 | 0.24 | 0.33 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | -5.87 | -6.59 | -4.17 | 31.74 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 32.72 zile | 54.01 zile | 38.34 zile | 308.24 zile | 922.37 zile | 94.54 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 74.039 Lei | 61.970 Lei | 27.218 Lei | n/a | 16.342 Lei | 36.527 Lei | 52.124 Lei | 70.936 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
96.42%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.05 | -0.01 | 0.15 | 0.18 | 0.17 | 0.03 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.05 | 0.01 | 0.16 | 0.19 | 0.15 | 0.03 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 96.42% | 97.01% | 100.37% | 91.31% | 89.24% | 90.85% | 98.36% | 97.12% |
| Pondere active circulante | 3.58% | 2.99% | -0.37% | 8.69% | 10.76% | 9.15% | 1.64% | 2.88% |
©Firme.ro