Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIVACONT BEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare28203692 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/249/2011
EUIDROONRC.J32/249/2011
Data înființării18.03.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Kiev nr. 26, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.843
Profit (Lei)
-1.973
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.843 | -1.973 | -164 | 0 | 0 | 1.987 | 1.987 | 0 |
| 2023 | 9.140 | 3.107 | 259 | 1.182 | 0 | 5.143 | 3.961 | 0 |
| 2022 | 2.440 | 0 | 0 | 3.738 | 0 | 4.592 | 854 | 0 |
| 2021 | 1.600 | 0 | 0 | 2.168 | 0 | 3.447 | 1.279 | 0 |
| 2020 | 1.900 | 0 | 0 | 25.971 | 0 | 29.917 | 3.946 | 0 |
| 2019 | 2.600 | 90 | 8 | 25.628 | 0 | 29.711 | 4.083 | 0 |
| 2018 | 4.090 | 3.934 | 328 | 25.142 | 0 | 29.135 | 3.993 | 0 |
| 2017 | 5.190 | 3.879 | 323 | 8.112 | 0 | 8.171 | 59 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-51.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-99.3%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
1.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-51.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-99.3%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -51.34% | 33.99% | 0% | 0% | 0% | 3.46% | 96.19% | 74.74% |
| Marjă profit brut | 0% | 40.32% | 0% | 0% | 0% | 6.46% | 99.56% | 77.75% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -99.3% | 78.44% | 0% | 0% | 0% | 2.2% | 98.52% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
125.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.93 | 1.78 | 0.53 | 0.46 | 0.06 | 0.09 | 0.14 | 0.64 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.17 | 1.6 | 2.52 | 3.2 |
| Durata medie încasare creanțe | 125.18 zile | 156.54 zile | 511.45 zile | 763.76 zile | 643.17 zile | 470.01 zile | 298.78 zile | 285.67 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 4.35 | 1.23 | 1.59 | 1.15 | 1.16 | 1.16 | 1.01 |
| Lichiditate imediată | 0 | 4.35 | 1.23 | 1.59 | 1.09 | 1.1 | 1.09 | 0.81 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro