Companie
Detalii identificare
Nume firmăWEST CLUB S.R.L.
Cod unic de înregistrare3040298 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3616/1991
EUIDROONRC.J35/3616/1991
Data înființării04.02.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Oprean Nistor nr. 4, Sânnicolau Mare, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
56.844
Profit (Lei)
44.893
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.844 | 44.893 | 3.741 | 1.829 | 0 | 47.922 | 46.093 | 0 |
| 2024 | 60.384 | 32.147 | 2.679 | 2.415 | 797 | 34.965 | 33.347 | 0 |
| 2023 | 65.210 | 47.464 | 3.955 | 1.177 | 1.594 | 56.242 | 56.659 | 0 |
| 2022 | 64.585 | 58.695 | 4.891 | 443 | 2.392 | 57.946 | 59.895 | 0 |
| 2021 | 68.709 | 58.313 | 4.859 | 482 | 3.189 | 57.326 | 60.033 | 0 |
| 2020 | 63.726 | 42.657 | 3.555 | 711 | 0 | 55.930 | 55.219 | 0 |
| 2019 | 69.592 | 60.365 | 5.030 | 2.325 | 0 | 63.890 | 61.565 | 0 |
| 2018 | 65.336 | 26.676 | 2.223 | 3.251 | 0 | 31.127 | 27.876 | 1 |
| 2017 | 65.905 | 22.708 | 1.892 | 2.685 | 0 | 26.593 | 23.908 | 1 |
| 2016 | 65.674 | 35.008 | 2.917 | 2.619 | 0 | 26.881 | 24.262 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
78.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.4%
Lichiditate curentă
26.2
Viteza rotație active
1.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
78.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.4%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 78.98% | 53.24% | 72.79% | 90.88% | 84.87% | 66.94% | 86.74% | 40.83% | 34.46% | 53.31% |
| Marjă profit brut | 93.66% | 63.14% | 86.32% | 93.82% | 88.13% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.4% | 96.4% | 83.77% | 98% | 97.13% | 77.25% | 98.05% | 95.7% | 94.98% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 26.676 Lei | 22.708 Lei | 35.008 Lei |
Viteza rotație active
1.19
Viteza rotație stocuri
50.44
Durata medie încasare creanțe
3.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.19 | 1.69 | 1.13 | 1.07 | 1.14 | 1.14 | 1.09 | 2.1 | 2.48 | 2.44 |
| Viteza rotație stocuri | 50.44 | 53.58 | 35.79 | 35.45 | 37.71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.31 zile | 3.12 zile | 2.89 zile | 2.92 zile | 2.74 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 65.336 Lei | 65.905 Lei | 65.674 Lei |
Lichiditate curentă
26.2
Lichiditate imediată
25.59
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 26.2 | 14.48 | 47.78 | 130.8 | 118.93 | 78.66 | 27.48 | 9.57 | 9.9 | 10.26 |
| Lichiditate imediată | 25.59 | 14.01 | 46.24 | 126.69 | 115.15 | 78.66 | 27.48 | 9.57 | 9.9 | 10.26 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 2.23% | 2.76% | 3.96% | 5.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 97.77% | 97.24% | 96.04% | 94.73% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro