Companie
Detalii identificare
Nume firmăWON BAU S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 17191096 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ30/142/2005
EUIDROONRC.J30/142/2005
Data înființării03.02.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCălineşti-Oaş, Satu Mare
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
42.017
Profit (Lei)
4.158
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42.017 | 4.158 | 347 | 1.002.290 | 145.825 | 54.845 | -772.739 | 1 |
| 2023 | 19.328 | 5.285 | 440 | 981.498 | 149.935 | 54.666 | -776.897 | 1 |
| 2022 | 8.403 | 0 | 0 | 990.425 | 154.046 | 61.036 | -775.343 | 1 |
| 2021 | 840 | 0 | 0 | 943.930 | 158.156 | 54.168 | -731.606 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 926.516 | 162.266 | 64.663 | -699.587 | 1 |
| 2019 | 172.947 | 0 | 0 | 878.009 | 166.376 | 44.573 | -667.060 | 2 |
| 2018 | 3.361 | 0 | 0 | 778.340 | 166.369 | 5.661 | -606.310 | 1 |
| 2017 | 1.513 | 0 | 0 | 736.967 | 167.836 | 4.481 | -564.650 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.54%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
0.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.54%
Profit net per salariat
4.158 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.9% | 27.34% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.9% | 30.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.54% | -0.68% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 4.158 Lei | 5.285 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.21
Viteza rotație stocuri
153.91
Durata medie încasare creanțe
378.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.21 | 0.09 | 0.04 | 0 | 0 | 0.82 | 0.02 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 153.91 | 70.8 | 30.78 | 3.08 | 0 | 635.83 | 1.21 | 0.54 |
| Durata medie încasare creanțe | 378.14 zile | 822.02 zile | 2199.56 zile | 18928.29 zile | 0 | 83.24 zile | 291.91 zile | 364.04 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 42.017 Lei | 19.328 Lei | 8.403 Lei | 840 Lei | 0 Lei | 86.474 Lei | 3.361 Lei | 1.513 Lei |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
72.67%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0.07 | 0.05 | 0.01 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0.07 | 0.05 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 72.67% | 73.28% | 71.62% | 74.49% | 71.51% | 78.87% | 96.71% | 97.4% |
| Pondere active circulante | 27.33% | 26.72% | 28.38% | 25.51% | 28.49% | 21.13% | 3.29% | 2.6% |
©Firme.ro