Companie
Detalii identificare
Nume firmăA&V PAPER COM SRL
Cod unic de înregistrare RO 17238636 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005002872404
EUIDROONRC.J2005002872404
Data înființării15.02.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4643
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc -comerţul cu ridicata al aparatelor de radio şi televizoarelor -comerţul cu ridicata al aparatelor fotografice şi optice -comerţul cu ridicata al aparatelor electrice de încălzit -comerţul cu ridicata al casetelor audio şi video, CD-urilor, DVD-urilor înregistrate Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al casetelor audio şi video, CD-urilor, DVD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţul cu ridicata al maşinilor de cusut,
4664
-comerţul cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc -comerţul cu ridicata al aparatelor de radio şi televizoarelor -comerţul cu ridicata al aparatelor fotografice şi optice -comerţul cu ridicata al aparatelor electrice de încălzit -comerţul cu ridicata al casetelor audio şi video, CD-urilor, DVD-urilor înregistrate Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al casetelor audio şi video, CD-urilor, DVD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţul cu ridicata al maşinilor de cusut,
4664
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodaresc, al aparatelor de radio si televizoarelor
Informații de contact
Adresastr. Lunca Bradului nr. 4, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
143.599
Profit (Lei)
-50.799
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 143.599 | -50.799 | -4.233 | 787.726 | 0 | 185.030 | -602.629 | 1 |
| 2023 | 147.950 | 0 | 0 | 812.879 | 0 | 261.049 | -551.830 | 1 |
| 2022 | 151.425 | 0 | 0 | 759.080 | 0 | 267.511 | -491.569 | 1 |
| 2021 | 187.524 | 0 | 0 | 733.151 | 0 | 283.865 | -449.286 | 1 |
| 2020 | 313.086 | 0 | 0 | 715.769 | 0 | 302.795 | -412.974 | 2 |
| 2019 | 323.320 | 0 | 0 | 833.796 | 0 | 457.014 | -376.782 | 1 |
| 2018 | 588.413 | 0 | 0 | 870.480 | 0 | 521.470 | -349.010 | 2 |
| 2017 | 587.127 | 4.127 | 344 | 680.542 | 0 | 340.419 | -340.123 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-35.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.43%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
0.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-35.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.43%
Profit net per salariat
-50.799 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -35.38% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.84% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 8.43% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | -1.21% |
| Profit net per salariat | -50.799 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 2.064 Lei |
Viteza rotație active
0.78
Viteza rotație stocuri
1.06
Durata medie încasare creanțe
101.84 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.78 | 0.57 | 0.57 | 0.66 | 1.03 | 0.71 | 1.13 | 1.72 |
| Viteza rotație stocuri | 1.06 | 1.03 | 0.99 | 1.11 | 1.73 | 1.08 | 1.75 | 3.72 |
| Durata medie încasare creanțe | 101.84 zile | 247.18 zile | 256.63 zile | 202.2 zile | 134.59 zile | 157.08 zile | 97.76 zile | 90.94 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 143.599 Lei | 147.950 Lei | 151.425 Lei | 187.524 Lei | 156.543 Lei | 323.320 Lei | 294.207 Lei | 293.564 Lei |
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.23 | 0.32 | 0.35 | 0.39 | 0.42 | 0.55 | 0.6 | 0.5 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.14 | 0.15 | 0.16 | 0.17 | 0.19 | 0.21 | 0.27 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro