Companie
Detalii identificare
Nume firmăTAJMIR INTERNATIONAL SRL
Cod unic de înregistrare RO 17387255 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5396/2005
EUIDROONRC.J40/5396/2005
Data înființării22.03.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaHorezu nr. 71, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
51.292
Profit (Lei)
-36.462
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51.292 | -36.462 | -3.039 | 112.381 | 0 | 14.163 | -98.218 | 1 |
| 2023 | 81.369 | 0 | 0 | 95.717 | 0 | 33.961 | -61.756 | 1 |
| 2022 | 71.034 | 0 | 0 | 41.145 | 0 | 34.244 | -6.901 | 1 |
| 2021 | 14.564 | 0 | 0 | 23.624 | 0 | 19.037 | -4.587 | 0 |
| 2020 | 22.297 | 3.553 | 296 | 17.538 | 0 | 20.965 | 3.427 | 0 |
| 2019 | 2.316 | 479 | 40 | 11.006 | 0 | 11.359 | 353 | 0 |
| 2018 | 1.015 | 0 | 0 | 57.169 | 0 | 11.093 | -29.507 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 58.604 | 315 | 12.818 | -28.902 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-71.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.12%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
3.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-71.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.12%
Profit net per salariat
-36.462 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -71.09% | 0% | 0% | 0% | 15.93% | 20.68% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 18.73% | 24.05% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.12% | 0% | 0% | 0% | 100% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -36.462 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
93.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.62 | 2.4 | 2.07 | 0.77 | 1.06 | 0.2 | 0.09 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 29.43 | 8.01 | 2.34 | 3.14 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 93.14 zile | 42.83 zile | 41.04 zile | 301.52 zile | 177.94 zile | 1650.7 zile | 3812.54 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 51.292 Lei | 81.369 Lei | 71.034 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.35 | 0.83 | 0.81 | 1.2 | 1.03 | 0.19 | 0.22 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.33 | 0.62 | 0.54 | 0.79 | 1.03 | 0.19 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.4% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 97.6% |
©Firme.ro