Companie
Detalii identificare
Nume firmăAGORA HUMAN RESOURCES SRL
Cod unic de înregistrare RO 21864689 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2513/2007
EUIDROONRC.J12/2513/2007
Data înființării05.06.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7810
Această clasă include listarea locurilor de muncă vacante şi recomandarea sau plasarea solicitanţilor pentru o slujbă, în situaţia în care persoanele recomandate sau plasate în muncă nu sunt angajaţi ai agenţiilor de ocupare a forţei de muncă. Această clasă include:
-activităţi de investigare, selecţie şi plasare a forţei de muncă, inclusiv activităţi de căutare şi plasare de personal executiv -activităţi ale agenţiilor şi birourilor de casting, cum ar fi agenţiile artistice -activităţi ale agenţiilor on-line pentru plasarea forţei de muncă Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor sau agenţiilor teatrale sau artistice,
7490
-activităţi de investigare, selecţie şi plasare a forţei de muncă, inclusiv activităţi de căutare şi plasare de personal executiv -activităţi ale agenţiilor şi birourilor de casting, cum ar fi agenţiile artistice -activităţi ale agenţiilor on-line pentru plasarea forţei de muncă Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor sau agenţiilor teatrale sau artistice,
7490
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de servicii privind forta de munca
Obiect activitateActivitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Informații de contact
Adresastr. Tautiului nr. 19B, Floreşti, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
531.670
Profit (Lei)
329.446
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 531.670 | 329.446 | 27.454 | 86.426 | 182.113 | 233.833 | 329.686 | 1 |
| 2023 | 381.247 | 231.841 | 19.320 | 61.447 | 184.812 | 318.819 | 442.350 | 2 |
| 2022 | 183.280 | 48.527 | 4.044 | 85.145 | 187.512 | 107.976 | 210.509 | 2 |
| 2021 | 187.383 | 22.579 | 1.882 | 45.659 | 190.212 | 73.963 | 218.682 | 1 |
| 2020 | 104.074 | 4.273 | 356 | 72.689 | 192.912 | 75.713 | 196.102 | 1 |
| 2019 | 215.220 | 59.328 | 4.944 | 57.085 | 196.711 | 84.370 | 224.162 | 2 |
| 2018 | 325.377 | 90.634 | 7.553 | 83.641 | 202.697 | 295.301 | 414.834 | 4 |
| 2017 | 311.428 | 57.522 | 4.794 | 82.921 | 209.046 | 197.497 | 324.200 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
61.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Lichiditate curentă
2.71
Viteza rotație active
1.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
61.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Profit net per salariat
329.446 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 61.96% | 60.81% | 26.48% | 12.05% | 4.11% | 27.57% | 27.86% | 18.47% |
| Marjă profit brut | 63.92% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.93% | 52.41% | 23.05% | 10.33% | 2.18% | 26.47% | 21.85% | 17.74% |
| Profit net per salariat | 329.446 Lei | 115.921 Lei | 24.264 Lei | 22.579 Lei | 4.273 Lei | 29.664 Lei | 22.659 Lei | 19.174 Lei |
Viteza rotație active
1.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
121.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.28 | 0.76 | 0.62 | 0.71 | 0.39 | 0.77 | 0.65 | 0.77 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 121.88 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 531.670 Lei | 190.624 Lei | 91.640 Lei | 187.383 Lei | 104.074 Lei | 107.610 Lei | 81.344 Lei | 103.809 Lei |
Lichiditate curentă
2.71
Lichiditate imediată
2.71
Pondere active imobilizate
43.78%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.71 | 5.19 | 1.27 | 1.62 | 1.04 | 1.48 | 3.53 | 2.38 |
| Lichiditate imediată | 2.71 | 5.19 | 1.27 | 1.62 | 1.04 | 1.48 | 3.53 | 2.38 |
| Pondere active imobilizate | 43.78% | 36.7% | 63.46% | 72% | 71.81% | 69.98% | 40.7% | 51.42% |
| Pondere active circulante | 56.22% | 63.3% | 36.54% | 28% | 28.19% | 30.02% | 59.3% | 48.58% |
©Firme.ro