Companie
Detalii identificare
Nume firmăYZY SKY TRAVEL SRL
Cod unic de înregistrare RO 26742810 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010003578404
EUIDROONRC.J2010003578404
Data înființării06.04.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7912
Această clasă include:
-activităţi de pregătire a excursiilor ce sunt vândute prin intermediul agenţiilor de turism sau direct de către tur- operatori. Excursiile pot include unul sau mai multe din următoarele servicii: -transport -cazare -masă -vizite la muzee, monumente de interes istoric sau cultural, participarea la evenimente teatrale, muzicale sau sportive.
-activităţi de pregătire a excursiilor ce sunt vândute prin intermediul agenţiilor de turism sau direct de către tur- operatori. Excursiile pot include unul sau mai multe din următoarele servicii: -transport -cazare -masă -vizite la muzee, monumente de interes istoric sau cultural, participarea la evenimente teatrale, muzicale sau sportive.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateActivitati ale tur-operatorilor
Informații de contact
AdresaPantelimon nr. 233, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
212.310
Profit (Lei)
60.821
Număr angajați
1
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 212.310 | 60.821 | 5.068 | 171.293 | 82.827 | 438.231 | 349.765 | 1 |
| 2023 | 206.261 | 37.450 | 3.121 | 62.004 | 4.523 | 346.426 | 288.945 | 1 |
| 2022 | 300.902 | 221.255 | 18.438 | 33.972 | 9.809 | 275.658 | 251.495 | 0 |
| 2021 | 180.446 | 63.947 | 5.329 | 58.967 | 11.627 | 400.505 | 353.165 | 0 |
| 2020 | 62.355 | 426 | 36 | 177.215 | 2.478 | 459.507 | 289.219 | 0 |
| 2019 | 155.828 | 58.700 | 4.892 | 176.297 | 0 | 460.639 | 288.791 | 1 |
| 2018 | 209.118 | 130.569 | 10.881 | 57.094 | 0 | 287.355 | 230.261 | 1 |
| 2017 | 95.398 | 55.631 | 4.636 | 103.518 | 0 | 178.210 | 74.692 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.39%
Lichiditate curentă
2.56
Viteza rotație active
0.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.39%
Profit net per salariat
60.821 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.65% | 18.16% | 73.53% | 35.44% | 0.68% | 37.67% | 62.44% | 58.31% |
| Marjă profit brut | 29.59% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.39% | 12.96% | 87.98% | 18.11% | 0.15% | 20.33% | 56.7% | 74.48% |
| Profit net per salariat | 60.821 Lei | 37.450 Lei | n/a | n/a | n/a | 58.700 Lei | 130.569 Lei | 55.631 Lei |
Viteza rotație active
0.41
Viteza rotație stocuri
663.47
Durata medie încasare creanțe
711.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.41 | 0.59 | 1.05 | 0.44 | 0.13 | 0.34 | 0.73 | 0.54 |
| Viteza rotație stocuri | 663.47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 711.73 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 212.310 Lei | 206.261 Lei | n/a | n/a | n/a | 155.828 Lei | 209.118 Lei | 95.398 Lei |
Lichiditate curentă
2.56
Lichiditate imediată
2.56
Pondere active imobilizate
15.9%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.56 | 5.59 | 8.11 | 6.79 | 2.59 | 2.61 | 5.03 | 1.72 |
| Lichiditate imediată | 2.56 | 5.59 | 8.11 | 6.79 | 2.59 | 2.61 | 5.03 | 1.72 |
| Pondere active imobilizate | 15.9% | 1.29% | 3.44% | 2.82% | 0.54% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 84.1% | 98.71% | 96.56% | 97.18% | 99.46% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro