Companie
Detalii identificare
Nume firmăADANOS ILAV COMPANY SRL
Cod unic de înregistrare RO 27741820 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/11453/2010
EUIDROONRC.J40/11453/2010
Data înființării24.11.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4771
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaB-Dul Gării De Nord nr. 6-8, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
215.708
Profit (Lei)
-43.030
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 215.708 | -43.030 | -3.586 | 768.310 | 0 | 277.372 | -490.938 | 1 |
| 2023 | 204.881 | 0 | 0 | 580.504 | 0 | 132.596 | -447.908 | 1 |
| 2022 | 91.384 | 0 | 0 | 418.353 | 0 | 51.455 | -366.898 | 1 |
| 2021 | 76.752 | 0 | 0 | 303.067 | 0 | 24.332 | -278.735 | 1 |
| 2020 | 79.179 | 0 | 0 | 241.716 | 0 | 27.150 | -214.566 | 0 |
| 2019 | 91.238 | 0 | 0 | 203.656 | 0 | 37.478 | -166.178 | 0 |
| 2018 | 26.594 | 0 | 0 | 148.612 | 0 | 45.614 | -102.998 | 0 |
| 2017 | 2.047 | 229.662 | 19.139 | 74.305 | 0 | 20.686 | -53.619 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-19.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.76%
Lichiditate curentă
0.36
Viteza rotație active
0.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-19.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.76%
Profit net per salariat
-43.030 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -19.95% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 11219.44% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 11222.42% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 8.76% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | -428.32% |
| Profit net per salariat | -43.030 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.78
Viteza rotație stocuri
0.84
Durata medie încasare creanțe
5.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.78 | 1.55 | 1.78 | 3.15 | 2.92 | 2.43 | 0.58 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0.84 | 1.62 | 1.97 | 4.28 | 6.48 | 3.82 | 1.01 | 0.1 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.17 zile | 5.15 zile | 18.25 zile | 3.75 zile | 3.64 zile | 28 zile | 203.13 zile | 159.41 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 215.708 Lei | 204.881 Lei | 91.384 Lei | 76.752 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.36
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.36 | 0.23 | 0.12 | 0.08 | 0.11 | 0.18 | 0.31 | 0.28 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.06 | 0.07 | 0.13 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro