Companie
Detalii identificare
Nume firmăHAL INVEST SRL
Cod unic de înregistrare RO 31018997 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3362/2012
EUIDROONRC.J12/3362/2012
Data înființării17.12.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaOaşului nr. 300, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.541.022
Profit (Lei)
362.037
Număr angajați
7
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.541.022 | 362.037 | 30.170 | 1.721.374 | 285.335 | 1.799.276 | 363.237 | 7 |
| 2024 | 1.075.208 | 18.927 | 1.577 | 301.015 | 34.100 | 320.150 | 53.235 | 8 |
| 2023 | 1.019.499 | 96.276 | 8.023 | 499.425 | 3.855 | 617.377 | 121.807 | 9 |
| 2022 | 14.420 | 0 | 0 | 9.936 | 0 | 35.467 | 25.531 | 2 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 455 | 0 | 30.206 | 29.751 | 0 |
| 2020 | 15.164 | 14.709 | 1.226 | 455 | 0 | 30.206 | 29.751 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 11.999 | 0 | 27.041 | 15.042 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 12.049 | 0 | 27.541 | 15.492 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 12.049 | 0 | 28.141 | 16.092 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.67%
Lichiditate curentă
1.05
Viteza rotație active
0.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.67%
Profit net per salariat
51.720 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.49% | 1.76% | 9.44% | 0% | 0% | 97% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 24.8% | 4.24% | 10.6% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.67% | 35.55% | 79.04% | 0% | 0% | 49.44% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 51.720 Lei | 2.366 Lei | 10.697 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
1.1
Durata medie încasare creanțe
82.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.74 | 3.04 | 1.64 | 0.41 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1.1 | 11.97 | 5.21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 82.91 zile | 77.04 zile | 121.27 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 220.146 Lei | 134.401 Lei | 113.278 Lei | 7.210 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.05
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
13.69%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.05 | 1.06 | 1.24 | 3.57 | 66.39 | 66.39 | 2.25 | 2.29 | 2.34 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 0.77 | 0.84 | 3.57 | 66.39 | 66.39 | 2.25 | 2.29 | 2.34 |
| Pondere active imobilizate | 13.69% | 9.63% | 0.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 86.31% | 90.37% | 99.38% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro