Companie
Detalii identificare
Nume firmăEURO SAAF S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 33957960 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000055125
EUIDROONRC.J2015000055125
Data înființării12.01.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaTrandafirilor nr. 137, Sat Dezmir | Comuna Apahida, Cluj
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.196.691
Profit (Lei)
352.353
Număr angajați
5
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.196.691 | 352.353 | 29.363 | 556.315 | 96.472 | 1.178.991 | 716.927 | 5 |
| 2023 | 2.266.203 | 635.597 | 52.966 | 343.309 | 43.933 | 957.935 | 673.829 | 5 |
| 2022 | 1.849.541 | 51.249 | 4.271 | 529.310 | 63.231 | 684.006 | 217.038 | 3 |
| 2021 | 453.965 | 51.363 | 4.280 | 108.190 | 11.881 | 262.536 | 165.789 | 3 |
| 2020 | 434.388 | 61.880 | 5.157 | 77.277 | 19.402 | 332.860 | 274.109 | 3 |
| 2019 | 498.655 | 143.482 | 11.957 | 119.240 | 20.923 | 313.682 | 212.229 | 4 |
| 2018 | 397.299 | 52.292 | 4.358 | 62.681 | 26.659 | 132.713 | 95.891 | 3 |
| 2017 | 228.692 | 0 | 0 | 33.050 | 4.787 | 87.811 | 59.548 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49.15%
Lichiditate curentă
2.12
Viteza rotație active
1.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49.15%
Profit net per salariat
70.471 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.04% | 28.05% | 2.77% | 11.31% | 14.25% | 28.77% | 13.16% | 0% |
| Marjă profit brut | 18.61% | 29.03% | 3.65% | 12.3% | 15.18% | 29.78% | 14.16% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 49.15% | 94.33% | 23.61% | 30.98% | 22.57% | 67.61% | 54.53% | 0% |
| Profit net per salariat | 70.471 Lei | 127.119 Lei | 17.083 Lei | 17.121 Lei | 20.627 Lei | 35.871 Lei | 17.431 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.72
Viteza rotație stocuri
1880.73
Durata medie încasare creanțe
162.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.72 | 2.26 | 2.48 | 1.65 | 1.23 | 1.49 | 2.49 | 2.47 |
| Viteza rotație stocuri | 1880.73 | 1333.85 | 797.22 | 497.77 | 0 | 0 | 0 | 137.27 |
| Durata medie încasare creanțe | 162.28 zile | 137.53 zile | 100.07 zile | 14.31 zile | 114.98 zile | 22.06 zile | 56.1 zile | 53.32 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 439.338 Lei | 453.241 Lei | 616.514 Lei | 151.322 Lei | 144.796 Lei | 124.664 Lei | 132.433 Lei | 76.231 Lei |
Lichiditate curentă
2.12
Lichiditate imediată
2.12
Pondere active imobilizate
7.56%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.12 | 2.79 | 1.29 | 2.43 | 4.31 | 2.63 | 2.12 | 2.66 |
| Lichiditate imediată | 2.12 | 2.79 | 1.29 | 2.42 | 4.31 | 2.63 | 2.12 | 2.61 |
| Pondere active imobilizate | 7.56% | 4.39% | 8.46% | 4.33% | 5.51% | 6.25% | 16.73% | 5.17% |
| Pondere active circulante | 92.44% | 95.61% | 91.54% | 95.67% | 94.49% | 93.75% | 83.27% | 94.83% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
1
Persoane
Xxxx*xxxxx*Xxxxxxxx*xxx
Xxxx*xxxxx*Xxxxxxxx*xxx
Departament:
-
Email:
Xxxx*xxxxx*Xxxxxxxx*xxx
7 surse
