Companie
Detalii identificare
Nume firmăHVW DESIGN - BUILD SRL
Cod unic de înregistrare RO 34180704 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015002526401
EUIDROONRC.J2015002526401
Data înființării03.03.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaLibertăţii nr. 12, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Social Media
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
423.414
Profit (Lei)
167.110
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 423.414 | 167.110 | 13.926 | 55.694 | 0 | 221.029 | 167.350 | 2 |
| 2023 | 215.954 | 68.958 | 5.747 | 40.280 | 0 | 42.198 | 1.918 | 2 |
| 2022 | 213.485 | 75.235 | 6.270 | 88.580 | 0 | 21.539 | -67.041 | 1 |
| 2021 | 120.163 | 0 | 0 | 194.199 | 1.400 | 50.524 | -142.275 | 3 |
| 2020 | 105.618 | 0 | 0 | 115.698 | 2.799 | 9.306 | -103.593 | 3 |
| 2019 | 20.662 | 0 | 0 | 60.520 | 0 | 8.327 | -52.193 | 2 |
| 2018 | 22.349 | 0 | 0 | 15.229 | 0 | 4.415 | -10.814 | 1 |
| 2017 | 8.237 | -1.729 | -144 | 14.407 | 900 | 4.192 | -9.315 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Lichiditate curentă
3.97
Viteza rotație active
1.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Profit net per salariat
83.555 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.47% | 31.93% | 35.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | -20.99% |
| Marjă profit brut | 46.98% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.86% | 100% | -112.22% | 0% | 0% | 0% | 0% | 18.56% |
| Profit net per salariat | 83.555 Lei | 34.479 Lei | 75.235 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | -1.729 Lei |
Viteza rotație active
1.92
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.92 | 5.12 | 9.91 | 2.31 | 8.73 | 2.48 | 5.06 | 1.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.15 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 211.707 Lei | 107.977 Lei | 213.485 Lei | 40.054 Lei | 35.206 Lei | 10.331 Lei | 22.349 Lei | 8.237 Lei |
Lichiditate curentă
3.97
Lichiditate imediată
3.97
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.97 | 1.05 | 0.24 | 0.26 | 0.08 | 0.14 | 0.29 | 0.29 |
| Lichiditate imediată | 3.97 | 1.05 | 0.24 | 0.26 | 0.08 | 0.14 | 0.29 | 0.29 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 2.7% | 23.12% | 0% | 0% | 17.67% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 97.3% | 76.88% | 100% | 100% | 82.33% |
©Firme.ro
