Companie
Detalii identificare
Nume firmăCDA FIRE CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare35439352 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/572/2016
EUIDROONRC.J40/572/2016
Data înființării19.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8425
Această clasă include:
-lupta împotriva incendiilor şi prevenirea acestora: -administrarea şi funcţionarea corpurilor permanente de pompieri şi a corpurilor auxiliare de pompieri însărcinate cu prevenirea şi lupta împotriva incendiilor, salvarea persoanelor şi animalelor, asistenţa în cazul catastrofelor naturale, inundaţii, accidente de circulaţie etc. Această clasă exclude: -serviciile de pază contra incendiilor forestiere,
0240 -serviciile de lupta împotriva incendiilor de pe terenurile de extracţie a ţiţeiului şi gazelor,
0910 -serviciile de prevenire şi stingere a incendiilor din aeroporturi, asigurate de către unităţi nespecializate,
5223
-lupta împotriva incendiilor şi prevenirea acestora: -administrarea şi funcţionarea corpurilor permanente de pompieri şi a corpurilor auxiliare de pompieri însărcinate cu prevenirea şi lupta împotriva incendiilor, salvarea persoanelor şi animalelor, asistenţa în cazul catastrofelor naturale, inundaţii, accidente de circulaţie etc. Această clasă exclude: -serviciile de pază contra incendiilor forestiere,
0240 -serviciile de lupta împotriva incendiilor de pe terenurile de extracţie a ţiţeiului şi gazelor,
0910 -serviciile de prevenire şi stingere a incendiilor din aeroporturi, asigurate de către unităţi nespecializate,
5223
Industrie
Administraţie publică şi apărare; asigurări sociale din sistemul public
SectorAdministratie publica si aparare; asigurari sociale din sistemul public
Obiect activitateActivitati de lupta impotriva incendiilor si de prevenire a acestora
Informații de contact
AdresaFeteşti nr. 44A, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
18.774
Profit (Lei)
14.724
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.774 | 14.724 | 1.227 | 1.615 | 0 | 32.898 | 31.283 | 0 |
| 2024 | 16.878 | 13.357 | 1.113 | 534 | 0 | 17.093 | 16.559 | 0 |
| 2023 | 17.025 | 12.962 | 1.080 | 925 | 0 | 9.127 | 8.202 | 0 |
| 2022 | 15.751 | 14.267 | 1.189 | 3.443 | 0 | 5.123 | 1.680 | 0 |
| 2021 | 14.465 | 12.871 | 1.073 | 20.816 | 0 | 8.229 | -12.587 | 0 |
| 2020 | 13.867 | 0 | 0 | 34.420 | 0 | 8.962 | -25.458 | 0 |
| 2019 | 18.017 | 0 | 0 | 65 | 0 | 22.686 | 22.621 | 0 |
| 2018 | 15.602 | 13.028 | 1.086 | 77 | 0 | 25.013 | 24.936 | 0 |
| 2017 | 14.831 | 11.668 | 972 | 88 | 0 | 11.996 | 11.908 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
78.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47.07%
Lichiditate curentă
20.37
Viteza rotație active
0.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
78.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 78.43% | 79.14% | 76.14% | 90.58% | 88.98% | 0% | 0% | 83.5% | 78.67% |
| Marjă profit brut | 91.37% | 92.11% | 90.27% | 93.52% | 91.97% | 0% | 0% | 86.5% | 81.67% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 47.07% | 80.66% | 100% | 100% | -102.26% | 0% | 0% | 52.25% | 97.98% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
34.32
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.57 | 0.99 | 1.87 | 3.07 | 1.76 | 1.55 | 0.79 | 0.62 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 34.32 | 24.89 | 25.11 | 23.23 | 21.33 | 20.45 | 26.57 | 23.01 | 164.79 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 3.7 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 6.36 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
20.37
Lichiditate imediată
20.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.37 | 32.01 | 9.87 | 1.49 | 0.4 | 0.26 | 349.02 | 324.84 | 136.32 |
| Lichiditate imediată | 20.03 | 30.74 | 9.13 | 1.29 | 0.36 | 0.24 | 338.58 | 316.04 | 135.3 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro