Companie
Detalii identificare
Nume firmăRO MIXT SRL
Cod unic de înregistrare RO 367440 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/13159/1991
EUIDROONRC.J40/13159/1991
Data înființării09.12.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaOlteniţei nr. 39-41, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
103.812
Profit (Lei)
91.584
Număr angajați
2
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 103.812 | 91.584 | 7.632 | 48.671 | 552.360 | 114.206 | 617.895 | 2 |
| 2023 | 145.375 | 34.937 | 2.911 | 102.753 | 560.671 | 68.501 | 526.312 | 2 |
| 2022 | 48.497 | 51.724 | 4.310 | 198.344 | 587.774 | 102.052 | 491.375 | 2 |
| 2021 | 171.121 | 106.114 | 8.843 | 263.313 | 515.985 | 93.247 | 345.812 | 2 |
| 2020 | 91.699 | 0 | 0 | 350.968 | 547.654 | 42.904 | 239.698 | 3 |
| 2019 | 120.296 | 385 | 32 | 343.244 | 662.892 | 21.382 | 341.030 | 2 |
| 2018 | 127.298 | 16.714 | 1.393 | 423.400 | 678.444 | 83.231 | 340.645 | 2 |
| 2017 | 110.818 | 11.931 | 994 | 423.126 | 646.354 | 40.878 | 266.496 | 2 |
| 2016 | 77.325 | 14.726 | 1.227 | 0 | 400.908 | 47.067 | 15.909 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
88.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.82%
Lichiditate curentă
2.35
Viteza rotație active
0.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
88.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.82%
Profit net per salariat
45.792 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 88.22% | 24.03% | 106.65% | 62.01% | 0% | 0.32% | 13.13% | 10.77% | 19.04% |
| Marjă profit brut | 90.14% | 25.2% | 109.77% | 63.28% | 0% | 1.32% | 14.13% | 11.77% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.82% | 6.64% | 10.53% | 30.69% | 0% | 0.11% | 4.91% | 4.48% | 92.56% |
| Profit net per salariat | 45.792 Lei | 17.469 Lei | 25.862 Lei | 53.057 Lei | 0 Lei | 193 Lei | 8.357 Lei | 5.966 Lei | 7.363 Lei |
Viteza rotație active
0.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
387.79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.16 | 0.23 | 0.07 | 0.28 | 0.16 | 0.18 | 0.17 | 0.16 | 0.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 30.1 | 10.5 | 100.96 | 97.86 | 0 | 24.85 | 21.63 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 387.79 zile | 132.57 zile | 697.27 zile | 102.96 zile | 137.71 zile | 58.4 zile | 68.02 zile | 74.95 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 51.906 Lei | 72.688 Lei | 24.249 Lei | 85.561 Lei | 30.566 Lei | 60.148 Lei | 63.649 Lei | 55.409 Lei | 38.663 Lei |
Lichiditate curentă
2.35
Lichiditate imediată
2.35
Pondere active imobilizate
82.87%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.35 | 0.67 | 0.51 | 0.35 | 0.12 | 0.06 | 0.2 | 0.1 | 0 |
| Lichiditate imediată | 2.35 | 0.62 | 0.49 | 0.35 | 0.12 | 0.06 | 0.18 | 0.08 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 82.87% | 89.11% | 85.21% | 84.69% | 92.74% | 96.88% | 89.07% | 94.05% | 89.49% |
| Pondere active circulante | 17.13% | 10.89% | 14.79% | 15.31% | 7.26% | 3.12% | 10.93% | 5.95% | 10.51% |
©Firme.ro