Companie
Detalii identificare
Nume firmăDCI TRIO STAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41195031 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/7080/2019
EUIDROONRC.J40/7080/2019
Data înființării30.05.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaEconomu Cezarescu nr. 42, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
86.334
Profit (Lei)
1.635
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 86.334 | 1.635 | 136 | 1.074.172 | 1.327.960 | 626.611 | 880.399 | 1 |
| 2023 | 24.622 | 0 | 0 | 1.082.342 | 1.345.495 | 615.611 | 878.764 | 3 |
| 2022 | 616.629 | 0 | 0 | 1.424.232 | 1.580.663 | 893.014 | 1.049.445 | 4 |
| 2021 | 2.481.466 | 676.318 | 56.360 | 1.364.080 | 1.598.199 | 871.428 | 1.106.243 | 4 |
| 2020 | 1.306.218 | 263.261 | 21.938 | 1.277.819 | 612.239 | 1.067.398 | 429.926 | 5 |
| 2019 | 545.099 | 165.665 | 13.805 | 1.536.111 | 320.009 | 1.375.301 | 166.665 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.19%
Lichiditate curentă
0.58
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.19%
Profit net per salariat
1.635 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.89% | 0% | 0% | 27.25% | 20.15% | 30.39% |
| Marjă profit brut | 2.84% | 0% | 0% | 28.26% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.19% | 0% | 0% | 61.14% | 61.23% | 99.4% |
| Profit net per salariat | 1.635 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 169.080 Lei | 52.652 Lei | 82.833 Lei |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0.34
Durata medie încasare creanțe
1360.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.01 | 0.25 | 1 | 0.78 | 0.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0.34 | 0.08 | 0.99 | 176.34 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1360.43 zile | 3461.57 zile | 156.87 zile | 26.23 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 86.334 Lei | 8.207 Lei | 154.157 Lei | 620.367 Lei | 261.244 Lei | 272.550 Lei |
Lichiditate curentă
0.58
Lichiditate imediată
0.35
Pondere active imobilizate
67.94%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.58 | 0.57 | 0.63 | 0.64 | 0.84 | 0.9 |
| Lichiditate imediată | 0.35 | 0.28 | 0.19 | 0.63 | 0.84 | 0.9 |
| Pondere active imobilizate | 67.94% | 68.61% | 63.9% | 64.71% | 36.45% | 18.88% |
| Pondere active circulante | 32.06% | 31.39% | 36.1% | 35.29% | 63.55% | 81.12% |
©Firme.ro