Companie
Detalii identificare
Nume firmăANILIVER CONTA S.R.L.
Cod unic de înregistrare41714457 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3810/2019
EUIDROONRC.J12/3810/2019
Data înființării02.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaVictoriei nr. 124A, Turda, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
149.380
Profit (Lei)
107.305
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 149.380 | 107.305 | 8.942 | 8.458 | 232 | 161.770 | 154.048 | 1 |
| 2023 | 183.593 | 135.741 | 11.312 | 9.620 | 232 | 149.193 | 140.218 | 1 |
| 2022 | 96.680 | 64.047 | 5.337 | 5.260 | 232 | 69.012 | 64.247 | 1 |
| 2021 | 40.200 | 33.411 | 2.784 | 235 | 269 | 33.288 | 33.612 | 0 |
| 2020 | 38.400 | 20.781 | 1.732 | 2.173 | 310 | 22.581 | 20.981 | 1 |
| 2019 | 8.500 | 8.226 | 686 | 610 | 351 | 8.335 | 8.426 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
71.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.66%
Lichiditate curentă
19.13
Viteza rotație active
0.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
71.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.66%
Profit net per salariat
107.305 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 71.83% | 73.94% | 66.25% | 83.11% | 54.12% | 96.78% |
| Marjă profit brut | 76.23% | 74.68% | 67.21% | 83.91% | 55.02% | 99.78% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 69.66% | 96.81% | 99.69% | 99.4% | 99.05% | 97.63% |
| Profit net per salariat | 107.305 Lei | 135.741 Lei | 64.047 Lei | n/a | 20.781 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.92
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
185.27 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.92 | 1.23 | 1.4 | 1.2 | 1.68 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 185.27 zile | 201.73 zile | 180.2 zile | 117.58 zile | 143.28 zile | 77.29 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 149.380 Lei | 183.593 Lei | 96.680 Lei | n/a | 38.400 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
19.13
Lichiditate imediată
19.13
Pondere active imobilizate
0.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 19.13 | 15.51 | 13.12 | 141.65 | 10.39 | 13.66 |
| Lichiditate imediată | 19.13 | 15.51 | 13.12 | 141.65 | 10.39 | 13.66 |
| Pondere active imobilizate | 0.14% | 0.16% | 0.34% | 0.8% | 1.35% | 4.04% |
| Pondere active circulante | 99.86% | 99.84% | 99.66% | 99.2% | 98.65% | 95.96% |
©Firme.ro