Companie
Detalii identificare
Nume firmăSILVER ZETT SERVICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43781690 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000570135
EUIDROONRC.J2021000570135
Data înființării22.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPescarilor nr. 16, Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
154.797
Profit (Lei)
45.427
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.797 | 45.427 | 3.786 | 1.271.729 | 1.134.824 | 64.823 | -72.082 | 0 |
| 2024 | 121.698 | 6.771 | 564 | 1.339.378 | 1.176.064 | 45.805 | -117.509 | 0 |
| 2023 | 40.081 | 0 | 0 | 1.466.795 | 1.249.838 | 92.677 | -124.280 | 1 |
| 2022 | 785.274 | 569.288 | 47.441 | 2.340.871 | 1.844.328 | 402.566 | -93.977 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 1.525.246 | 438.124 | 423.857 | -663.265 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
29.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-63.02%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
29.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-63.02%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 29.35% | 5.56% | 0% | 72.5% | 0% |
| Marjă profit brut | 31.75% | 10.79% | 0% | 73.56% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -63.02% | -5.76% | 0% | -605.77% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | 569.288 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
7.7
Durata medie încasare creanțe
16.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.1 | 0.03 | 0.35 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 7.7 | 6.6 | 14.62 | 292.58 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.86 zile | 42.54 zile | 678.36 zile | 161.06 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 40.081 Lei | 785.274 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
94.6%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.03 | 0.06 | 0.17 | 0.28 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.02 | 0.06 | 0.17 | 0.28 |
| Pondere active imobilizate | 94.6% | 96.25% | 93.1% | 82.08% | 50.83% |
| Pondere active circulante | 5.4% | 3.75% | 6.9% | 17.92% | 49.17% |
©Firme.ro