Companie
Detalii identificare
Nume firmăPROJECT MTA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 48626360 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3443/2023
EUIDROONRC.J12/3443/2023
Data înființării11.08.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.120.043
Profit (Lei)
-191.851
Număr angajați
8
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.120.043 | -191.851 | -15.988 | 689.656 | 0 | 422.863 | -266.793 | 8 |
| 2023 | 148.530 | 0 | 0 | 225.183 | 0 | 150.241 | -74.942 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71.91%
Lichiditate curentă
0.61
Viteza rotație active
2.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71.91%
Profit net per salariat
-23.981 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.13% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 71.91% | 0% |
| Profit net per salariat | -23.981 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.65
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
94.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.65 | 0.99 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 94.96 zile | 359.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 140.005 Lei | 29.706 Lei |
Lichiditate curentă
0.61
Lichiditate imediată
0.61
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.61 | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 0.61 | 0.67 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro