Companie

Detalii identificare

Nume firmăREMTIM UTILAJE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51156382 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025003748005
EUIDROONRC.J2025003748005
Data înființării23.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7731
info-icon
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de închiriere și leasing
Obiect activitateActivități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN secundare
0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
, 
0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Mureş, Sat Petrilaca com. Cuci, str. 6, nr.2

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
878.784
Profit (Lei)
262.530
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025878.784262.53021.8781.665.7031.018.271910.162262.7300

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
29.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
0.46

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
29.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net29.87%
Marjă profit brut32.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.92%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
514.51
Durata medie încasare creanțe
376.21 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.46
Viteza rotație stocuri514.51
Durata medie încasare creanțe376.21 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
52.8%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.55
Lichiditate imediată0.55
Pondere active imobilizate52.8%
Pondere active circulante47.2%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente